Createam je seskupení špičkových tvůrčích osobností a odborníků na marketingové komunikace. Zaměřuje se na strategická , výtvarná řešení komunikačních marketingových úkolů a jejich realizaci. Působí na trhu od konce roku 1998 a od té doby vytvořil a realizoval celou řadu projektů pro významné klienty.
Výstavy, zejména trvalé expozice jako jsou „Lidé a peníze“ v ČNB v Praze či „Expozice času“ ve Šternberku se v poslední době staly jednou z hlavních činností Createamu kde se uplatňuje jeho všestrannost, schopnost kompletního scenaristického zpracování, výtvarného a prostorového řešení i zkušenost z kompletního řízení projektů a jejich realizace.
Jedním z nejvýraznějších rysů a osobitostí týmu Createam je osobní zodpovědnost každého člena týmu za kvalitu a termíny. Jde o vlastnosti obvyklé u tradičních rodinných firem bez složité a zpomalující organizační hierarchie. V Createamu ctíme přímý kontakt s osobními zárukami a zodpovědností. Tam kde projekt vyžaduje spolupráci se specialisty, spolupracujeme s těmi nejlepšími, na které můžeme plně spolehnout a převzít veškeré záruky.
Do okruhu spolupracovníků Createam patří přední fotografové, ilustrátoři, architekti, textaři a grafici, sklářští výtvarníci, scénografové, sochaři, odborníci na interaktivní komunikace, režiséři a scenáristé, ale také profesní odborníci z oblasti obchodu, průmyslu, vědy a techniky. Spolupracovníky a týmy vybíráme podle povahy jednotlivých projektů. Externí spolupráce zaručuje invenci, vysoké pracovní nasazení a ekonomickou efektivnost celého procesu.

Createam vytváří špičkové tvůrčí týmy na trvalejší i projektové bázi. Má ve svých týmech zastoupenu kvalitu mnoha profesí.
Createam nezatěžuje náklady zbytečnou režií. Dociluje vysoké kvality za optimální ceny.
Createam jedná přímočaře a rychle bez zbytečných mezičlánků a administrativních struktur.
Createam nabízí myšlenky, tvůrčí řešení, všestrannou, mezinárodní zkušenost a týmovou kvalitu šitou projektu na míru.
Createam má široký tvůrčí i realizační záběr.
Createam pracuje pro širokou škálu zajímavých klientů.
Createam - efektivní tvůrčí řešení v marketingových komunikacích.

Humanitární akce

Createam pracuje zdarma pro následující instituce
Nadace Lucie
IV. interní klinika v Praze

Createam adoptoval v roce 2002 na dálku 2 děti
Mary z Afriky (Keňa) a John z Indie

O adopci Createamu

the modern design of best v9 rolex datejust 36mm m126200 0006 mens jubilee bracelet is exceptional.high quality bbk rg gloomy bear einweg vape 8000 puffs taro light in weight therefore the program about the contact related with unconventional, showing our mechanism about the three-dimensional program.